Οι Eπιτυχίες των παιδιών του φροντιστηριου

Με μεγάλη χαρά και πολλές ευχές γιορτάσαμε την επιτυχία των παιδιών του φροντιστηριου μας. 

Νιώθουμε υπερήφανοι που κατάφεραν όλοι να πετύχουν τους στόχους τους και να ανταμειφθούν για την προσπάθειά τους. Ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά, υγεία, δύναμη και επιτυχίες στο νέο τους ξεκίνημα. Καλή φοιτητική ζωή!

Επιτυχόντες Πανελληνίων 2018


Ταράσης Δημήτρης:Αξιωματικών Ελληνικής αστυνομίας

Σουβλή Ιωάννα: Ψυχολογία Ρεθύμνου

Αϋφαντής Βασίλης: Φιλολογία Ιωαννίνων

Γιαννάκος Αριστοτέλης: Αστυφυλάκων

Κουρίκας Αντώνης: Νομική Σχολή Κομοτηνής

Ντζούρβα Βίκυ: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών

Λιανού Έλενα: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Σταύρου Σπυριδούλα: Κοινωνιολογία Παντείου

Μυλωνάς Παναγιώτης: Φιλολογία Ιωαννίνων

Σουφλάκη Δήμητρα: Φιλολογία Ιωαννίνων

Τσώνη Δήμητρα: Μαιευτική Θεσσαλονίκης

Μπιτσικώκου Θεοδώρα: Νομική Κομοτηνής

Σαλμά Ειρήνη: Φιλολογία Αθηνών

Κοκκίνη Παναγιώτα: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Κόκκιου Θεοδώρα: Κοινωνιολογία Παντείου

Λανάρα Αγγελική: Θεατρικών Σπουδών Αθήνα

Αλήντ Έλενα: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Παντείου

Λαζούρα Χριστίνα: Ιστορία της Τέχνης Αθήνα

Τσέπα Έλενα: Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

Μιχαηλίδη Αναστασία: Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνα

Μπουκουβάλα Νίκη: Νηπιαγωγών Ρόδου 

Πασχέντη Βικτώρια: Κοινωνικής Εργασίας Αθήνα

Συσοβίτη Μαρία: Μουσικών Σπουδών Κέρκυρα

Λιάσκος Στέφανος: Αστυφυλάκων

Σκιαδά Παναγιώτα: Νοσηλευτική (Διδυμότειχο)

Ταμπάκου Αντζελίνα: Κοινωνιολογία Ρεθύμνου

Κουτσιούμπα Αγγελική: Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)

Σέλε Ιωάννα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημοσίας Διοίκησης (Αθήνα)

Κούση Γωγώ: Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Ρέθυμνο

Κωνσταντάρας Γιώργος: Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

Χασιώτη Ιουλία: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Κτεναβός Κωνσταντίνος: Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)

Νικολάου Μαρία: Νηπιαγωγών Πάτρας 

Μαστροκώστα Έλενα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

Μπακάλη Ευαγγελία: Φιλοσοφία Πάτρας

Μάντζιου Αναστασία: Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστοριά

Παπαθανασίου Θανάσης: Νοσηλευτική ( Διδυμότειχου)

Ζαρκαβέλης Λάμπρος: Ιστορίας Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας

Κατσιμπίνη Μάγδα: Κοινωνικής Εργασίας Κρήτη

Καραντζένης Μάριος:Διαχείριση Πολιτισμικού περιβάλλοντος και νέων Τεχνολογιών