Πανελλήνιες 2020 Επιτυχόντες

 

Αυγέρης Γιώργος: Τμήμα Διεθνών, Ευρωπαϊκών και Περιφερειακών Σπουδών Παντείου

Βαζούρα Κατερίνα: Εκπαίδευσης και αγωγής στη προσχολική ηλικία, Αθήνα

Βλαχομήτρου Άννα-Μαρία: Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Βόλου

Γιαννακάς Κώστας: Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

Γεωργογάλα Δέσποινα: Μεταφραστών και διερμηνέων Κέρκυρας

Δημούσης Θανάσης: Νομική Θεσσαλονίκης

Ζήση Αναστασία: Κοινωνιολογία Ρεθύμνου

Καδούλα Μάγδα : Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου 

Κανακίδης Γιώργος: Τμήμα Ιστορίας Κέρκυρα

Κοσμά Χριστίνα:Τμήμα Προσχολικής ηλικίας

Κτεναβός Χρήστος: Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Ρόδου

Κωνσταντίνου Γεωργία: Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Φλώρινας

Κωστή Παναγιώτα: Φιλολογία Καλαμάτας

Λαμπράκης Χρήστος: Σχολή αστυφυλάκων
Λιάσκος Παναγιώτης: Σχολή αστυφυλάκων

Μουστάκας Γιώργος: Ψυχολογία Ιωαννίνων

Μπέκου Νεκταρία: Νομική Κομοτηνής

Μπορονικόλα Αίγλη: Κοινωνικής Εργασίας, Πάτρα

Μυζήθρα Χριστίνα: Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης

Νταβαντζή Χρύσα: Νομική Αθηνών

Ξύδης Χρήστος: Κοινωνιολογίας Παντείου

Παπανικολαόυ Έφη: Ψυχολογία Φλώρινας

Παχή Νεκταρία: Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Ιωαννίνων

Πετράκη Έφη: Στρατιωτική Ψυχολογία (ΣΣΑΣ)

Σαράκης Γρηγόρης: Τμήμα επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Παντείου

Σαράκη Ιουλία: Ψυχολογία Φλώρινας

Σίμου Αγλαΐα: Κοινωνικής Εργασίας, Αθήνα

Σταμούλης Νίκος: Φιλολογία Ρεθύμνου

Στεργίου Ανδρέας: Νομική Αθηνών

Φελέκη Λαμπρινή : Αγωγής και φροντίδας στη προσχολική ηλικία, Ιωάννινα

Χαντζάρα Κων/να: Τμήμα Επικοινωνίας και μέσων πολιτισμού Παντείου

Χασιώτη Κων/να: Ψυχολογία Ρεθύμνου


Συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες μας για την εισαγωγή τους στη Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.
Ο προσωπικός αγώνας των μαθητών μας, καθώς και η μεθοδική και συστηματική διδασκαλία που παρέχει το φροντιστήριο μας είναι το εισιτήριο για το δρόμο προς την επιτυχία!

Καλές σπουδές παιδιά, πάντα επιτυχίες στη ζωή σας!

 

 

Στατιστικά Στοιχεία Υπουργείου Παιδείας για τις πανελλήνιες 2020

Στατιστικά Στοιχεία Υπουργείου Παιδείας για τις πανελλήνιες 2020

Σύμφωνα με στατιστικά στοιχεία του Υπουργείου Παιδείας που ανακοινώθηκαν προσφάτως για τις πανελλήνιες 2020 μονον 849 υποψήφιοι πανελλαδικώς της θεωρητικής κατεύθυνσης ξεπέρασαν τα 18000 μόρια . Το γεγονός αυτό προσδίδει κύρος και μεγαλύτερη αξία στις επιτυχίες μας.

Eπιτυχόντες 2019

Eπιτυχόντες 2019

Εκφράζουμε την  ικανοποίησή μας  για  τις  επιτυχίες  των παιδιών μας  και  νιώθουμε περήφανοι.  Συγχαρητήρια σε όλους και όλες. Πάντα επιτυχίες στη ζωή τους. 

 

                 Ποσοστό επιτυχίας 97%


 

Επιτυχόντες μαθητές  και μαθήτριες στις  Πανελλαδικές εξετάσεις 2019

 

Αυγέρης Γιώργος:Φιλολογία Πατρών

Γκουρνέλου Αθηνά:Νομική Κομοτηνής

Γούντλαντ Δάφνη:Ψυχολογία Παντείου

Ζορμπαλά Βάσω: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνα

Κάλλη Δανάη:Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη

Κανιώτη Κατερίνα:Παιδαγωγικό προσχολικής αγωγής και εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη

Καπές Κωνσταντίνος:Φιλολογία Ιωαννίνων

Καραπιπέρη Αριάδνη:Μουσικολογία Κέρκυρας

Κοκκίνη Παναγιώτα:Ψυχολογία Ιωαννίνων

Κονιώση Δώρα:Ψυχολογία Φλώρινας

Κουλουκούρας Παναγιώτης:Γυμναστική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Κουνούπης Γιώργος:Ιστορία  και Αρχαιολογία   Αθήνα

Κουφού Χριστίνα:Γαλλική Φιλολογία

Κωσταρά Χαρά:Παιδαγωγικό Φλώρινας

Μαυρογιάννη Γεωργία: Νομική Κομοτηνής

Μπουκουβάλας Βασίλης: Ιστορία  και Αρχαιολογία Ιωάννινα

Παλαιοδήμος Σωτήρης: Γυμναστική Ακαδημία Κομοτηνής

Παπανικολάου Έφη:Διεθνών  και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκη

Παπασπύρος Κωνσταντίνος:Γεωπονική Σχολή Πατρών

Ράντζος Νίκος:Σχολή Δοκίμων Λιμενοφυλάκων

Σιβρήκας Θεόφιλος:Ψυχολογία Παντείου

 

Σπυροπούλου Αγγελική:Κοινωνιολογία Μυτιλήνης

Σταμάτη Αντιγόνη:Δημόσιας και ενιαίας υγείας Καρδίτσα

Τζαμαλή Χρυσούλα:Λογοθεραπεία Πάτρα

Τζαμίχα Βάσω:Φιλοσοφία  Ιωαννίνων

Φραγκούλης Δημήτρης:Ιστορία  και Αρχαιολογία  Θεσσαλονίκη

Φωτιάδης Κωνσταντίνος: Γυμναστική Ακαδημία Κομοτηνής

Χασιώτη Δήμητρα: Κοινωνικής εργασίας Κομοτηνή

Χριστοδούλου Χρήστος:Κοινωνιολογία Παντείου

Ψειμάδα Βιβή:   Φιλολογία Ιωαννίνων

Ψυχογιός Ηλίας:Μουσειολογία Πατρών

 

 

 

 

 

Eπιτυχόντες 2018

Eπιτυχόντες 2018

Με μεγάλη χαρά και πολλές ευχές γιορτάσαμε την επιτυχία των παιδιών του φροντιστηριου μας. 


Νιώθουμε υπερήφανοι που κατάφεραν όλοι να πετύχουν τους στόχους τους και να ανταμειφθούν για την προσπάθειά τους. Ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά, υγεία, δύναμη και επιτυχίες στο νέο τους ξεκίνημα. Καλή φοιτητική ζωή!

Επιτυχόντες Πανελληνίων 2018


Ταράσης Δημήτρης:Αξιωματικών Ελληνικής αστυνομίας

Σουβλή Ιωάννα: Ψυχολογία Ρεθύμνου

Αϋφαντής Βασίλης: Φιλολογία Ιωαννίνων

Γιαννάκος Αριστοτέλης: Αστυφυλάκων

Κουρίκας Αντώνης: Νομική Σχολή Κομοτηνής

Ντζούρβα Βίκυ: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών

Λιανού Έλενα: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Σταύρου Σπυριδούλα: Κοινωνιολογία Παντείου

Μυλωνάς Παναγιώτης: Φιλολογία Ιωαννίνων

Σουφλάκη Δήμητρα: Φιλολογία Ιωαννίνων

Τσώνη Δήμητρα: Μαιευτική Θεσσαλονίκης

Μπιτσικώκου Θεοδώρα: Νομική Κομοτηνής

Σαλμά Ειρήνη: Φιλολογία Αθηνών

Κοκκίνη Παναγιώτα: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Κόκκιου Θεοδώρα: Κοινωνιολογία Παντείου

Λανάρα Αγγελική: Θεατρικών Σπουδών Αθήνα

Αλήντ Έλενα: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Παντείου

Λαζούρα Χριστίνα: Ιστορία της Τέχνης Αθήνα

Τσέπα Έλενα: Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

Μιχαηλίδη Αναστασία: Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνα

Μπουκουβάλα Νίκη: Νηπιαγωγών Ρόδου 

Πασχέντη Βικτώρια: Κοινωνικής Εργασίας Αθήνα

Συσοβίτη Μαρία: Μουσικών Σπουδών Κέρκυρα

Λιάσκος Στέφανος: Αστυφυλάκων

Σκιαδά Παναγιώτα: Νοσηλευτική (Διδυμότειχο)

Ταμπάκου Αντζελίνα: Κοινωνιολογία Ρεθύμνου

Κουτσιούμπα Αγγελική: Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)

Σέλε Ιωάννα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημοσίας Διοίκησης (Αθήνα)

Κούση Γωγώ: Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Ρέθυμνο

Κωνσταντάρας Γιώργος: Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

Χασιώτη Ιουλία: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Κτεναβός Κωνσταντίνος: Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)

Νικολάου Μαρία: Νηπιαγωγών Πάτρας 

Μαστροκώστα Έλενα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

Μπακάλη Ευαγγελία: Φιλοσοφία Πάτρας

Μάντζιου Αναστασία: Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστοριά

Παπαθανασίου Θανάσης: Νοσηλευτική ( Διδυμότειχου)

Ζαρκαβέλης Λάμπρος: Ιστορίας Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας

Κατσιμπίνη Μάγδα: Κοινωνικής Εργασίας Κρήτη

Καραντζένης Μάριος:Διαχείριση Πολιτισμικού περιβάλλοντος και νέων Τεχνολογιών (Αγρίνιο).

 

 

Επιτυχόντες 2016

Επιτυχόντες 2016

 

Αγγέλη Αλεξία: Φιλολογία (Ιωάννινα)

Αντιόγλου Ιωάννης: Διοίκηση Επιχειρήσεων (Χίος)

Βελαέτη Ζωή: Νοσηλευτική (Πάτρα)

Βλάχου Δήμητρα: Κοινωνικής εργασίας (Ηράκλειο)

Δεληγιάννη Δέσποινα: Τεχνολόγων Γεωπόνων (Λάρισα)

Ζαπαντιώτη Σταυρούλα: Κοινωνικής Εργασίας(Ρέθυμνο)

Ζώρη Σοφία: Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής κ΄ Ψυχολογίας (Αθήνα)

Θεοδώρου Κων/να: Τεχνολόγων Γεωπόνων (Φλώρινα)

Ιωαννίδη Λίνα: Φιλολογία (Ιωάννινα)

Καλλιμάνης Πολύκαρπος: Φιλολογία (Ιωάννινα)

Καρτέρη Εφη: Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Ιωάννινα)

Καφαντάρη Σπυριδούλα: Φιλοσοφικών κ΄ Κοινωνικών σπουδών (Ρέθυμνο)

Κοτταρίδου Ευγενία: Ψυχολογία  (Θεσ/νικη)

Κουτέρη Νεκταρία:  Τουριστικής Εκπ/σης (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.  Ρόδου)

Κούτσικου Λεμονιά: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης (Πάτρα)

Μανίκα Θεοδώρα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης (Πάτρα)

Πέττα Χρύσα: Αστυφυλάκων

Στραβοδήμου Χρυσούλα: Κοινωνικής Εργασίας (Ηράκλειο)

Τζιφέρη Αλεξία: Νοσηλευτική (Ιωάννινα)

Τουρλίδα Λαμπρινή: Διαχείρισης Περιβάλλοντος κ΄ Φυσικών πόρων (Αγρίνιο)

Υφαντή Ευγενία: Τεχνολόγων Γεωπόνων (΄Αρτα)

Χαραλάμπου Ελευθερία: Νοσηλευτική (Πάτρα)

Χριστογιάννης Αλέξανδρος: Ιστορίας-Αρχαιολογίας (Αθήνα)

Χασιώτη Ελένη: Νομική (Κομοτηνή)

 

 

 

Ποσοστό επιτυχίας 89 %