Στατιστικά Στοιχεία Υπουργείου Παιδείας για τις πανελλήνιες 2020

Στατιστικά Στοιχεία Υπουργείου Παιδείας για τις πανελλήνιες 2020

Σύμφωνα με στατιστικά στοιχεία του Υπουργείου Παιδείας που ανακοινώθηκαν προσφάτως για τις πανελλήνιες 2020 μονον 849 υποψήφιοι πανελλαδικώς της θεωρητικής κατεύθυνσης ξεπέρασαν τα 18000 μόρια . Το γεγονός αυτό προσδίδει κύρος και μεγαλύτερη αξία στις επιτυχίες μας.

Eπιτυχόντες 2019

Eπιτυχόντες 2019

Εκφράζουμε την  ικανοποίησή μας  για  τις  επιτυχίες  των παιδιών μας  και  νιώθουμε περήφανοι.  Συγχαρητήρια σε όλους και όλες. Πάντα επιτυχίες στη ζωή τους. 

 

                 Ποσοστό επιτυχίας 97%


 

Επιτυχόντες μαθητές  και μαθήτριες στις  Πανελλαδικές εξετάσεις 2019

 

Αυγέρης Γιώργος:Φιλολογία Πατρών

Γκουρνέλου Αθηνά:Νομική Κομοτηνής

Γούντλαντ Δάφνη:Ψυχολογία Παντείου

Ζορμπαλά Βάσω: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνα

Κάλλη Δανάη:Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη

Κανιώτη Κατερίνα:Παιδαγωγικό προσχολικής αγωγής και εκπαίδευσης Θεσσαλονίκη

Καπές Κωνσταντίνος:Φιλολογία Ιωαννίνων

Καραπιπέρη Αριάδνη:Μουσικολογία Κέρκυρας

Κοκκίνη Παναγιώτα:Ψυχολογία Ιωαννίνων

Κονιώση Δώρα:Ψυχολογία Φλώρινας

Κουλουκούρας Παναγιώτης:Γυμναστική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Κουνούπης Γιώργος:Ιστορία  και Αρχαιολογία   Αθήνα

Κουφού Χριστίνα:Γαλλική Φιλολογία

Κωσταρά Χαρά:Παιδαγωγικό Φλώρινας

Μαυρογιάννη Γεωργία: Νομική Κομοτηνής

Μπουκουβάλας Βασίλης: Ιστορία  και Αρχαιολογία Ιωάννινα

Παλαιοδήμος Σωτήρης: Γυμναστική Ακαδημία Κομοτηνής

Παπανικολάου Έφη:Διεθνών  και Ευρωπαϊκών Σπουδών Θεσσαλονίκη

Παπασπύρος Κωνσταντίνος:Γεωπονική Σχολή Πατρών

Ράντζος Νίκος:Σχολή Δοκίμων Λιμενοφυλάκων

Σιβρήκας Θεόφιλος:Ψυχολογία Παντείου

 

Σπυροπούλου Αγγελική:Κοινωνιολογία Μυτιλήνης

Σταμάτη Αντιγόνη:Δημόσιας και ενιαίας υγείας Καρδίτσα

Τζαμαλή Χρυσούλα:Λογοθεραπεία Πάτρα

Τζαμίχα Βάσω:Φιλοσοφία  Ιωαννίνων

Φραγκούλης Δημήτρης:Ιστορία  και Αρχαιολογία  Θεσσαλονίκη

Φωτιάδης Κωνσταντίνος: Γυμναστική Ακαδημία Κομοτηνής

Χασιώτη Δήμητρα: Κοινωνικής εργασίας Κομοτηνή

Χριστοδούλου Χρήστος:Κοινωνιολογία Παντείου

Ψειμάδα Βιβή:   Φιλολογία Ιωαννίνων

Ψυχογιός Ηλίας:Μουσειολογία Πατρών

 

 

 

 

 

Eπιτυχόντες 2018

Eπιτυχόντες 2018

Με μεγάλη χαρά και πολλές ευχές γιορτάσαμε την επιτυχία των παιδιών του φροντιστηριου μας. 


Νιώθουμε υπερήφανοι που κατάφεραν όλοι να πετύχουν τους στόχους τους και να ανταμειφθούν για την προσπάθειά τους. Ευχόμαστε σε όλα τα παιδιά, υγεία, δύναμη και επιτυχίες στο νέο τους ξεκίνημα. Καλή φοιτητική ζωή!

Επιτυχόντες Πανελληνίων 2018


Ταράσης Δημήτρης:Αξιωματικών Ελληνικής αστυνομίας

Σουβλή Ιωάννα: Ψυχολογία Ρεθύμνου

Αϋφαντής Βασίλης: Φιλολογία Ιωαννίνων

Γιαννάκος Αριστοτέλης: Αστυφυλάκων

Κουρίκας Αντώνης: Νομική Σχολή Κομοτηνής

Ντζούρβα Βίκυ: Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών

Λιανού Έλενα: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Σταύρου Σπυριδούλα: Κοινωνιολογία Παντείου

Μυλωνάς Παναγιώτης: Φιλολογία Ιωαννίνων

Σουφλάκη Δήμητρα: Φιλολογία Ιωαννίνων

Τσώνη Δήμητρα: Μαιευτική Θεσσαλονίκης

Μπιτσικώκου Θεοδώρα: Νομική Κομοτηνής

Σαλμά Ειρήνη: Φιλολογία Αθηνών

Κοκκίνη Παναγιώτα: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Κόκκιου Θεοδώρα: Κοινωνιολογία Παντείου

Λανάρα Αγγελική: Θεατρικών Σπουδών Αθήνα

Αλήντ Έλενα: Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Παντείου

Λαζούρα Χριστίνα: Ιστορία της Τέχνης Αθήνα

Τσέπα Έλενα: Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

Μιχαηλίδη Αναστασία: Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνα

Μπουκουβάλα Νίκη: Νηπιαγωγών Ρόδου 

Πασχέντη Βικτώρια: Κοινωνικής Εργασίας Αθήνα

Συσοβίτη Μαρία: Μουσικών Σπουδών Κέρκυρα

Λιάσκος Στέφανος: Αστυφυλάκων

Σκιαδά Παναγιώτα: Νοσηλευτική (Διδυμότειχο)

Ταμπάκου Αντζελίνα: Κοινωνιολογία Ρεθύμνου

Κουτσιούμπα Αγγελική: Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)

Σέλε Ιωάννα: Πολιτικής Επιστήμης και Δημοσίας Διοίκησης (Αθήνα)

Κούση Γωγώ: Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης Ρέθυμνο

Κωνσταντάρας Γιώργος: Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

Χασιώτη Ιουλία: Φιλολογία Θεσσαλονίκης

Κτεναβός Κωνσταντίνος: Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω)

Νικολάου Μαρία: Νηπιαγωγών Πάτρας 

Μαστροκώστα Έλενα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

Μπακάλη Ευαγγελία: Φιλοσοφία Πάτρας

Μάντζιου Αναστασία: Ψηφιακών Μέσων και Επικοινωνίας Καστοριά

Παπαθανασίου Θανάσης: Νοσηλευτική ( Διδυμότειχου)

Ζαρκαβέλης Λάμπρος: Ιστορίας Αρχαιολογίας και Κοινωνικής Ανθρωπολογίας

Κατσιμπίνη Μάγδα: Κοινωνικής Εργασίας Κρήτη

Καραντζένης Μάριος:Διαχείριση Πολιτισμικού περιβάλλοντος και νέων Τεχνολογιών (Αγρίνιο).

 

 

Επιτυχόντες 2016

Επιτυχόντες 2016

 

Αγγέλη Αλεξία: Φιλολογία (Ιωάννινα)

Αντιόγλου Ιωάννης: Διοίκηση Επιχειρήσεων (Χίος)

Βελαέτη Ζωή: Νοσηλευτική (Πάτρα)

Βλάχου Δήμητρα: Κοινωνικής εργασίας (Ηράκλειο)

Δεληγιάννη Δέσποινα: Τεχνολόγων Γεωπόνων (Λάρισα)

Ζαπαντιώτη Σταυρούλα: Κοινωνικής Εργασίας(Ρέθυμνο)

Ζώρη Σοφία: Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής κ΄ Ψυχολογίας (Αθήνα)

Θεοδώρου Κων/να: Τεχνολόγων Γεωπόνων (Φλώρινα)

Ιωαννίδη Λίνα: Φιλολογία (Ιωάννινα)

Καλλιμάνης Πολύκαρπος: Φιλολογία (Ιωάννινα)

Καρτέρη Εφη: Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Ιωάννινα)

Καφαντάρη Σπυριδούλα: Φιλοσοφικών κ΄ Κοινωνικών σπουδών (Ρέθυμνο)

Κοτταρίδου Ευγενία: Ψυχολογία  (Θεσ/νικη)

Κουτέρη Νεκταρία:  Τουριστικής Εκπ/σης (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.  Ρόδου)

Κούτσικου Λεμονιά: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης (Πάτρα)

Μανίκα Θεοδώρα: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης (Πάτρα)

Πέττα Χρύσα: Αστυφυλάκων

Στραβοδήμου Χρυσούλα: Κοινωνικής Εργασίας (Ηράκλειο)

Τζιφέρη Αλεξία: Νοσηλευτική (Ιωάννινα)

Τουρλίδα Λαμπρινή: Διαχείρισης Περιβάλλοντος κ΄ Φυσικών πόρων (Αγρίνιο)

Υφαντή Ευγενία: Τεχνολόγων Γεωπόνων (΄Αρτα)

Χαραλάμπου Ελευθερία: Νοσηλευτική (Πάτρα)

Χριστογιάννης Αλέξανδρος: Ιστορίας-Αρχαιολογίας (Αθήνα)

Χασιώτη Ελένη: Νομική (Κομοτηνή)

 

 

 

Ποσοστό επιτυχίας 89 %

 

Επιτυχόντες 2015

Επιτυχόντες 2015

 

Αθανασόπουλος Ευάγγελος – Ελληνικής Φιλολογίας Κομοτηνή

Αρωνιάδα Σοφία -Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Ιωαννίνων

Ασημάκη Ειρήνη -Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνα

Γράβαλου Αθηνά – Λογοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας

Δημητροπούλου Ιωάννα – Νομική Θεσ/νικης

Δρέλλια Μαρίνα – Αγγλικής  Φιλολογίας Αθήνα

Καλαντζή Εβελίνα – Εκπ/σης και Αγωγής στην Προσχολική ηλικία Αθήνας

Καραγεώργου Αφροδίτη-Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/δευσης Αθήνας 

Κοτταρίδου Δέσποινα – Νομική Θεσ/νικης

Μανίκα Θεοδώρα-Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Βόλου

Μασαλή Ειρήνη – Φιλολογίας Ιωαννίνων

Μπάδα Μαρία – Νομική Αθήνας

Μπαλαούρα Δήμητρα – Προσχολικής αγωγής  Ιωαννίνων

Μπακογιάννη Ειρήνη – Ψυχολογίας Αθήνας

Μπίτα Δήμητρα – Φιλολογίας Ιωαννίνων

Μυλωνά Καλλιόπη – Παιδαγωγικό δημοτικής εκπ/σης Ρόδου

Νταλάκου Σοφία – Επιστημών της Εκπ/σης στην Προσχολική ηλικία Αλεξανδρούπολη

Ντουντούμης Γεώργιος -Προσχολικής αγωγής Ιωαννίνων

Παπαγιάννη Γεωργία – Παιδαγωγικό Ειδικής αγωγής Βόλου

Παπαζήση Σωτηρία -Βιβλιοθηκονομίας & συστημάτων πληροφόρησης Θεσ/νικης

Παλαιοδήμου Ευαγγελία -Παιδαγωγικό Δημοτικής εκπ/σης Ρεθύμνου

Σαλαούνης Ιωάννης – Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Θεσ/νικης

Σαρδέλης Παναγιώτης – Νομική Θεσ/νικης

Σταμούλης Κων/νος – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσ/νικης

Σταμάτη Ειρήνη – Επιστημών της Εκπ/σης & της Αγωγής στην Προσχολική ηλικία Πάτρας

Σιάμος Φίλιππος – Διεθνών & Ευρωπαικών Σπουδών Πειραιάς

Σουφλάκη Μαριάννα – Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Μουσειολογίας Κέρκυρα

Συσοβίτη Ειρήνη – Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Αγωγής Θεσ/νικης

Ταφίλη Σοφία – Φιλοσοφίας, παιδαγωγικής, ψυχολογίας Αθήνας

Τσάκνης Βασίλειος – Κοινωνικής Πολιτικής Αθήνα

Τσάντζαλος Γεώργιος – Κοινωνιολογίας Μυτιλήνης

Τσούνη Ελένη -Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Ιωαννίνων

Υφαντή Αικατερίνη – Ψηφιακών μέσων & επικοινωνίας ΤΕΙ Καστοριάς

Φουρλίγκα Χριστίνα – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Φλώρινας

 

ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 94%